„Szkoła do hymnu” – zgłoszenia do 7 listopada 2019 r.

Dodano: 6 listopada 2019
  „Szkoła do hymnu” – zgłoszenia do 7 listopada 2019 r.

„Szkoła do hymnu" to ogólnopolska akcja, do udziału w której zachęcamy wszystkich nauczycieli, uczniów szkół i innych placówek oświatowych w kraju i za granicą. W dniu 8 listopada o godzinie 11:11 wszyscy wspólnie zaśpiewają hymnu „Mazurka Dąbrowskiego".

Zgłoszenie do udziału – do czwartku, do godziny 15.00

Jedynym warunkiem włączenia się do akcji „Szkoła do hymnu” jest przesłanie przez dyrektora placówki ankiety zgłoszeniowej widocznej w Strefie dla zalogowanych w Systemie Informacji Oświatowej (zakładka „Ankieta”). Dyrektorzy mogą zgłaszać szkoły do czwartku, 7 listopada do godz. 15:00.  Szkoły i placówki oświatowe, które zgłoszą swój udział w akcji otrzymają pamiątkowy dyplom.  

Szkoły za granicą – placówki polonijne – zgłoszenia mailowe

Placówki polonijne i szkoły polskie za granicą zainteresowane udziałem w akcji „Szkoła do hymnu”, powinny przesłać zgłoszenie w formie wiadomości e-mail na adres Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą [email protected].

W mailu należy uwzględnić następujące informacje:

  • nazwa i typ szkoły, przedszkola lub placówki oświatowej,
  • szacowana liczba uczniów oraz nauczycieli biorących udział w akcji.

Wszyscy zainteresowani udziałem a akcji proszeni są również o zapoznanie się klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych przez ORPEG http://www.orpeg.pl/index.php/rodo

Pobierz karty pracy przygotowane z okazji Narodowego Święta Niepodległości:

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel