Telefoniczny dyżur eksperta

Zadzwoń do eksperta, porozmawiaj ze specjalistą i uzyskaj odpowiedź na swoje pytanie!

We wrześniu telefoniczny dyżur eksperta oświatowego z tematyki kadrowej odbędzie się:

  • 6 września w godz. 12.00-13.30,
  • 13 września w godz. 12.00-13.30,
  • 20 września w godz. 12.00-13.30,
  • 27 września w godz. 12.00-13.30

Dyżury poprowadzi p. Dariusz Dwojewski - prawnik, specjalista prawa pracy i prawa oświatowego, autor wielu publikacji w tej tematyce, wykładowca na kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych z zakresu prawa pracy w szkołach i placówkach oświatowych, prowadzi kancelarię prawną zajmującą się m.in. obsługą prawną jednostek oświatowych.

We wrześniu dyżur eksperta oświatowego z tematyki zarządzania odbędzie się:

  • 17 września w godz. 9.00-11.00

Dyżur poprowadzi p. Leszek Zaleśny - Ekspert w zakresie prawa oświatowego i specjalista w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, współpracujący z jednostkami samorządu terytorialnego, kuratoriami oświaty i ministerstwem właściwym do spraw oświaty i wychowania w sprawach nadzoru pedagogicznego, doskonalenia dyrektorów i nauczycieli.

Możliwość korzystania z dyżuru telefonicznego mają tylko zarejestrowani Użytkownicy portalu ePedagogika.pl. Zaloguj się, żeby w poniższej ramce zobaczyć numer telefonu i PIN, które umożliwią Ci konsultacje z ekspertem. 

  
Porad udzielają wybitni eksperci Sprawdź wszystkich ekspertów portalu »

Biblioteka pedagoga

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel