Już w sobotę czat on-line o tematyce kadrowo-płacowej

Dodano: 26 maja 2017
Czat online z ekspertem

Na prośbę użytkowników portalu 27.05. (sobota) zapraszamy Państwa na czat poświęcony sprawom kadrowym nauczycieli w związku z reformą.

Czat odbędzie się w godzinach 13–14 i poprowadzi go Michał Kowalski – radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego. Specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Prowadzi kancelarię, w ramach której udziela pomocy prawnej zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom i innym pracownikom szkół. Od kilku lat współpracuje ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego.

W dniu czatu na stronie głównej portalu – w prawej kolumnie – pojawi się okienko czatu. Wystarczy wpisać swoje pytania – a ekspert będzie odpowiadał na nie na bieżąco. Co ważne, rozmawiając na żywo z ekspertem, mogą Państwo zadać dowolną liczbę pytań i w razie potrzeby uszczegółowić swoje pytanie!

Pamiętaj - żeby wziąć udział w czacie musisz się najpierw zalogować do portalu.

Zapraszamy do udziału!

* Z wyłączeniem pytań o sposób obliczenia danego świadczenia, ponieważ pytania te wymagają głębszej analizy, przez co odpowiedź na czacie nie jest możliwa.

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel