Dobry nauczyciel… czyli jaki? Zapraszamy na bezpłatne studia

Dodano: 5 czerwca 2019
Szkoła Edukacji - studenci

Jaki jest wymarzony nauczyciel? Odpowiedzialny, empatyczny, cierpliwie tłumaczący świat, zaangażowany, a do tego świetny w swojej dziedzinie i umiejący zarazić pasją. Czy tych cech można się nauczyć? Jak je w sobie rozwinąć? Pomogą w tym jedyne w Polsce dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli, realizowane całkowicie bezpłatnie przez Szkołę Edukacji PAFW i UW.

Stypendia i darmowy akademik...

Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego to projekt wyjątkowy: nie dość, że przez 10 miesięcy kształci już aktywnych i przyszłych nauczycieli z całej Polski całkiem za darmo, to jeszcze daje im 20.000 zł stypendium i darmowy akademik. „Jesteśmy przekonani, że rzetelne i odważne działania w szkole to sposób na rozwiązywanie współczesnych problemów. Świetnie przygotowani pedagodzy są więc w interesie nas wszystkich. Pokazujemy, jak uczyć i wychowywać w każdym działaniu, tworzymy wspólnotę nauczycieli, dajemy im najlepsze narzędzia i sprawdzone na świecie metody, które nasi studenci od razu sprawdzają w praktyce. Aby było to możliwe, nauka odbywa się w trybie dziennym - bez tego młody pedagog nie będzie gotowy do pracy z młodzieżą” - mówi dyrektorka programowa, Magdalena Swat-Pawlicka.

 W nadchodzącym roku akademickim oferta jest skierowana do nauczycieli czterech specjalności: języka polskiego, matematyki, historii i wiedzy o społeczeństwie oraz biologii i przyrody. Rekrutacja trwa tylko do 10 czerwca.

Dla kogo jest Szkoła Edukacji

Do Szkoły Edukacji kandydować może każdy magister filologii polskiej, historii, matematyki lub biologii, a także kierunków pokrewnych do biologii i matematyki, np.: fizyki, chemii, biotechnologii czy ochrony środowiska. Zgłaszać mogą się również czynni nauczyciele ze stażem pracy do 10 lat. Możliwy jest dodatkowy nabór, warto jednak się pospieszyć, bo kandydaci z pierwszych tur mają pierwszeństwo w ubieganiu się o stypendium.

Więcej informacji można uzyskać tutaj:
Adriana Bąkowska [email protected]
tel. 783 087 864 www.szkolaedukacji.pl

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel