Cykl artykułów o emocjach uczniów

Danuta Pyrdoł

Autor: Danuta Pyrdoł

Dodano: 21 lutego 2018
Emocje u uczniów

Już teraz na portalu znajdą Państwo cykl 5 artykułów poświęconych emocjom uczniów. Zapraszamy do lektury.

Mądremu i szkoła nie zaszkodzi. Tak zapewne może być, pod warunkiem, że przyjmiemy założenie, że ten mądry to osoba, która nauczyła się w sposób świadomy, mądry kierować swoim życiem emocjonalnym. Czyli osoba, która umie rozpoznawać odczuwane emocje, analizować ich znaczenie oraz reagować na nie w sposób najkorzystniejszy dla siebie. O tym między innymi będzie cykl artykułów: Emocje w szkolnej ławce. Zapraszamy do lektury.


 

Dodano: 21 lutego 2018

Autor: Danuta Pyrdoł

Lider zmian MEN w zakresie pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Nauczyciel dyplomowany z ponad 20-letnim stażem pracy z dziećmi mającymi problemy w uczeniu się oraz z doświadczeniem w aktywizacji zawodowej dorosłych i w pracy z uczniami dwujęzycznymi. Autorka projektów edukacyjnych i materiałów dla nauczycieli z zakresu metod aktywizujących, Problem Based Learning, praw człowieka, antydyskryminacji.

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel