Bezpłatne wskazówki dla doradców zawodowych. Zapisz się na e-letter!

Dodano: 3 lutego 2021
Doradztwo zawodowe w szkole podstawowej

Jeśli chcesz otrzymywać porady i wskazówki, jak ciekawie pracować z uczniami oraz jak przekonać innych nauczycieli do współpracy, zapisz się na bezpłatny eletter tworzony przez redakcję magazynu „Nowoczesne Doradztwo Zawodowe w Szkole Podstawowej”.

Doradcy zawodowi oraz nauczyciele zajmujący się  doradztwem zawodowym w szkole podstawowej, doskonale wiedzą, jak trudno zaangażować uczniów, nauczycieli i rodziców do aktywnego uczestnictwa w realizacji doradztwa zawodowego o planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej. Jeżeli chcesz zapoznać się z ciekawymi pomysłami na organizację i realizację doradztwa zawodowego, zapisz się na bezpłatny e-letter Nowoczesne Doradztwo Zawodowe.

Co dwa tygodnie będziesz otrzymywać najciekawsze artykuły, zapoznasz się z omówieniem ważnych terminów i obowiązków związanych z realizacją doradztwa zawodowego w szkole podstawowej oraz wskazówki do prowadzenia zajęć z uczniami w trybie nauczania stacjonarnego oraz w edukacji zdalnej.

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel