Zaproszenie do uczestnictwa w I Międzynarodowym Dniu Edukacji Polonijnej

Dodano: 27 grudnia 2019
KONFERENCJA

Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie zaprasza do uczestnictwa w I Międzynarodowym Dniu Edukacji Polonijnej. Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie to uczelnia, która od 80 lat niestrudzenie buduje i przyczynia się do zachowania tożsamości narodowej polskiej społeczności poza granicami kraju. PUNO nieustannie wychodzi naprzeciw potrzebom Polaków w Wielkie Brytanii, oferując kursy i studia podyplomowe dostosowane do potrzeb rynku pracy w kraju osiedlenia oraz kształci młodych naukowców w ramach seminariów doktoranckich.

Uczelnia ma jasno sprecyzowaną misję: „Służenie Polakom wszystkich pokoleń, którzy przebywając poza granicami swego kraju lub kraju przodków, pragną poszerzać swą wiedzę, kontynuować studia akademickie w języku polskim, utrzymywać kontakt z polską nauką, kulturą, językiem – z polskością”. PUNO zawsze działał według niedawno przyjętej dewizy: Vita est tempus discendi (łac.: Życie jest czasem nauki), zaś obchodzonym w tym roku uroczystościom 80-lecia przewodzi motto: PUNO – 80 lat ciągłości nauki polskiej na świecie.

Najbliższym dużym wydarzeniem organizowanym przez Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie jest I Międzynarodowy Dzień Edukacji Polonijnej, podejmujący temat interdyscyplinarnych problemów warsztatu pracy nauczyciela polonijnego. Wydarzenie zostało zaplanowane na 12 stycznia 2020 roku i odbędzie się w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym w Londynie. Udało nam się zaprosić do współpracy grono znakomitych wykładowców i szkoleniowców zarówno z Wielkiej Brytanii, jak i Polski, specjalizujących się w działaniach glottodydaktycznych.

Zapraszamy do kontaktu i rejestracji:

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel