Prezentacja gry edukacyjnej „Godność, wolność i niepodległość”

Dodano: 11 grudnia 2019
zaproszenie na konferencję

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza na prezentację gry edukacyjnej „Godność, wolność i niepodległość”, która odbędzie się podczas dwudniowej konferencji zorganizowanej w Warszawie. Spotkania, na które zaproszeni są w szczególności kuratorzy oświaty, ośrodki doskonalenia nauczycieli, przedstawiciele samorządu, dyrektorzy szkół i nauczyciele, odbędą się 16-17 grudnia 2019 r.

Konferencja jest organizowana w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie przy Al. Ujazdowskich 28.w ramach Projektu edukacyjnego Ministra Edukacji Narodowej  „Godność, wolność, niepodległość” na lata 2018–2020.

Dwudniowa konferencja ma na celu przedstawienie i upowszechnienie gry edukacyjnej „Godność, wolność i niepodległość”, którą można wykorzystać w trakcie lekcji i zajęć dodatkowych.

Ramowy program konferencji

  • I dzień (16 grudnia 2019 r.) – prezentacja gry historycznej dla edukacji wczesnoszkolnej, szkoły podstawowej i ponadpodstawowej „Godność, wolność i niepodległość”  oraz panel dyskusyjny z ekspertami gry.
  • II dzień (17 grudnia 2019 r.) – warsztaty – praca w grupach na poziomach: edukacja wczesnoszkolna, klasy 4–8 szkoły podstawowej, edukacja ponadpodstawowa.

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel