Ocena z WDŻ na świadectwie ucznia, który nie uczęszczał na zajęcia edukacji zdrowotnej

Dodano: 23 czerwca 2026
Pytanie: Uczeń w klasie siódmej uczestniczył w zajęciach WDŻ, a w klasie ósmej nie uczestniczy w zajęciach edukacji zdrowotnej. Czy na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej wpisujemy WDŻ z klasy siódmej jako uczestniczył czy nic, jeśli nie uczestniczył w zajęciach edukacji zdrowotnej?

Pozostało jeszcze 87% treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Uzyskaj dostęp do portalu a wraz z nim:

  • Dostęp do stale aktualizowanej wiedzy z zakresu prawa oświatowego.
  • Wsparcie ekspertów w rozwiązywaniu indywidualnych problemów.
  • Praktyczne wskazówki i porady ułatwiające codzienną pracę.
  • Baza kilkuset scenariuszy i kart pracy gotowych do wydrukowania i zastosowania na zajęciach.
  • Atrakcyjne materiały multimedialne – słuchowiska, webinaria i gry dydaktyczne.

Jeżeli posiadasz już konto
Zaloguj się

Adres e-mail:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Dodano: 23 czerwca 2026

Autor: Monika Fidler

Tematyka

Sprawdź inne serwisy