Pytanie: Uczeń w klasie siódmej uczestniczył w zajęciach WDŻ, a w klasie ósmej nie uczestniczy w zajęciach edukacji zdrowotnej. Czy na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej wpisujemy WDŻ z klasy siódmej jako uczestniczył czy nic, jeśli nie uczestniczył w zajęciach edukacji zdrowotnej?
Pozostało jeszcze 87% treści
Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.
Uzyskaj dostęp do portalu a wraz z nim:
- Dostęp do stale aktualizowanej wiedzy z zakresu prawa oświatowego.
- Wsparcie ekspertów w rozwiązywaniu indywidualnych problemów.
- Praktyczne wskazówki i porady ułatwiające codzienną pracę.
- Baza kilkuset scenariuszy i kart pracy gotowych do wydrukowania i zastosowania na zajęciach.
- Atrakcyjne materiały multimedialne – słuchowiska, webinaria i gry dydaktyczne.
Jeżeli posiadasz już konto
Zaloguj się