Projekt „Bajki, baśnie i legendy jako pretekst do rozmów o sztuce w procesie kształcenia”

Dodano: 11 lutego 2019
Projekt "Bajki, baśnie i legendy..."

Zapraszamy do bezpłatnego projektu dla nauczycieli plastyki w klasach IV-VII z województw: lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego. Organizatorem jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, przy wsparciu Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych Przy Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki.

Uczestnicy zyskują niepowtarzalną okazję kształcenia swoich umiejętności pedagogicznych i artystycznych oraz pogłębiania wiedzy z zakresu sztuk wizualnych pod okiem pedagogów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, najstarszej i największej uczelni artystycznej w Polsce. Pod ich opieką nauczyciele poznają nowe sposoby komunikacji z uczniami i techniki, które będą mogli potem wykorzystać w pracy z podopiecznymi.

W projekcie weźmie udział 25 osób. Za rok planowana jest kolejna edycja. Pierwsza rozpocznie się w marcu 2019 i będzie trwać do grudnia 2019.

Opis projektu i formularz zgłoszenia: https://bajki-basnie-i-legendy.asp.waw.pl/ Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 lutego 2019 r.

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel