„Twoje dane – Twoja sprawa” – trwa nabór do programu

Dodano: 19 września 2018
ochrona danych osobowych

Szkoły mogą zgłaszać się do IX edycji programu „Twoje dane – Twoja sprawa” organizowanego przez Urząd Ochrony Danych Osobowych – skierowanego  do uczniów i nauczycieli. Nabór trwa do 21 września br. Dowiedz się, jakie placówki mogą wziąć w nim udział.

2 etapy realizacji programu

Program składa się z dwudniowej konferencji, gdzie szkolą się nauczyciele, otrzymują również pakiet materiałów edukacyjnych. Następnie zdobytą wiedzę upowszechniają wśród uczniów, zarówno podczas lekcji z różnych przedmiotów, jak i podejmując się realizacji innych niestandardowych działań.

Uzupełnieniem programu są webinaria „Ochrona danych osobowych w szkołach” – jest to cykl wykładów online, prowadzonych przez ekspertów z Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Jakie placówki mogą wziąć udział w programie

Do uczestnictwa w Programie w roku szkolnym 2018/2019 zaproszone zostały:

  • szkoły podstawowe,
  • gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne oraz ponadpodstawowe,
  • placówki doskonalenia nauczycieli.
Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj>> A więcej informacji dotyczących IX edycji programu oraz regulamin można znaleźć tutaj>>

Źródło:

Opracowanie: Monika Fidler

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel