„Marsz Żywych 2018"

Dodano: 3 stycznia 2018
Marsz Żywych 2018

Trwa nabór uczestników na „Marsz Żywych 2018”. W tym roku odbędzie się on w czwartek, 12 kwietnia 2018 roku. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz program wizyty zostaną przekazanie zakwalifikowanym szkołom w terminie do 26 stycznia 2018 r.

Zgłoszenia można dokonać w dniach 2-14 stycznia 2018 roku za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.men.gov.pl.

Szkołom zakwalifikowanym do udziału w Marszu Ministerstwo Edukacji Narodowej proponuje wizytę w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w okresie od 12 lutego do 31 marca 2018 r. Szkoły nie ponoszą kosztów biletu do Muzeum, jedynie dojazdu uczniów do i z Muzeum.

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca również nauczycieli i uczniów ze szkół i placówek oświatowych do pogłębiania wiedzy historycznej w tym zakresie poprzez korzystanie z oferty edukacyjnej Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.muzeumulmow.pl.

Szczegółowych informacji udziela Departament Współpracy Międzynarodowej – Koordynator Programu „Marsz Żywych”, telefon: (22) 3474 312.

Źródło:

Strona Ministerstwa Edukacji Narodowej: www.men.gov.pl

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel