KORONTANNA – konkurs plastyczny

Dodano: 3 czerwca 2020
Konkurs plastyczny

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Fundacja ING Dzieciom i Fundacja Sztuki Polskiej ING ogłosiły konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 5-14 lat. Przedmiotem Konkursu jest stworzenie przez Uczestników pracy plastycznej przedstawiającej życie codzienne autora podczas ostatnich miesięcy spędzonych w domach ze względu na pandemię albo/i marzenia o przyszłości.

Ostatnie trzy miesiące zmieniły nasze życie. Nagle dom stał się miejscem nauki, pracy i zabawy. To zmiana, która pewnie na stałe odciśnie się na życiu nie tylko dorosłych, ale też dzieci.
Chcemy zobaczyć, jak dzieci postrzegają ten okres. Jakie mają doświadczenia, co się u nich wydarzyło, czego się nauczyły. Na co czekają, za czym tęsknią i co stało się najprzyjemniejszym elementem nowego trybu życia?

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w trzech kategoriach:

  • I grupa wiekowa - od 5 do 7 lat;
  • II grupa wiekowa - od 8 do 11 lat;
  • III grupa wiekowa - od 12 do 14 lat.

Konkurs jest zachętą dla dzieci do opowiedzenia o swojej nowej rzeczywistości albo marzeniach o przyszłości, w formie obrazu wykonanego dowolną techniką w formacie A4 (kredki, pastele, farby, akwarele, mazaki itp.)
Prace można nadsyłać do 17 czerwca 2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 lipca 2020 r.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępnie są na stronie konkursu:
https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/konkurs-plastyczny-2020

Tematyka

Sprawdź inne nasze serwisy
Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych
wiper-pixel